امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۲۰:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 49325
تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۱
تعداد بازدید: 38
امیرعباس سلطانی نماینده مردم بروجن در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به سه ...

امیرعباس سلطانی نماینده مردم بروجن در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به سه وزیر باقیمانده دولت یازدهم، خواستار معرفی هر چه سریعتر وزرای علوم، آموزش و پرورش و ورزش و جوانان به مجلس شد.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه 2 وزارتخانه باقیمانده با مسائل علمی و دانشگاهی مرتبط هستند، بهتر است هر چه سریعتر معرفی شوند تا با توجه به در پیش بودن مهرماه وزارتخانه‌های آموزشی با وزیر اداره شوند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس با انتقاد از عملکرد جعفر توفیقی سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: فضای کلی مجلس درباره آقای توفیقی منفی است.

وی عزل و نصب‌های عجولانه و همچنین اقدامات نسنجیده را از جمله دلایل مخالفت نمایندگان با سرپرست وزارت علوم دانست و گفت: مواضع آقای توفیقی و اقداماتش باعث شده تا نمایندگان نظر مثبتی نسبت به وی نداشته باشند و در صورت معرفی‌اش به مجلس رأی به وی منفی دهند.

این نماینده مردم در خانه ملت با مثبت خواندن فضای عمومی مجلس در مورد سرپرست وزارت آموزش و پرورش اظهار داشت: نظر نمایندگان درباره آقای صالحی امیری سرپرست وزارت آموزش و پرورش هم نیمه مثبت است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها