امروز : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 26
۱۳:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4933
تاریخ انتشار: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۱
تعداد بازدید: 133
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گرامر در این قسمت از فیلم در نقش کاراکتر منفی انسانی قصه بازی خواهد کرد، که به کمک آدم ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گرامر در این قسمت از فیلم در نقش کاراکتر منفی انسانی قصه بازی خواهد کرد، که به کمک آدم آهنی‌های منفی ماجرا می‌آید.

کمپانی پارامونت و مایکل بی تهیه‌کنندگان «تغییر شکل دهندگان 4» عقیده دارند کلسی گرامر بهترین گزینه برای ایفای نقش منفی این فیلم است.

نقشی که گرامر در فیلم بازی می‌کند با نام مامور هارولد آتینگر شناخته می‌شود. او یک مامور ضد جاسوسی بسیار با هوش است که به یاری کاراکترهای فضایی و مهاجم قصه فیلم خواهد آمد.

سازندگان «تغییر شکل دهندگان 4» در رابطه با کاراکتری که کلسی گرامر باید در این فیلم بازی کند، توضیح بیشتری نداده و اطلاعات درباره این شخصیت بسیار اندک است.

در سه قسمت قبلی این مجموعه فیلم، هیچ کاراکتر منفی انسانی حضور نداشت و شخصیت‌های منفی قصه، گروهی از روبات‌های فضایی بودند.

گرامر به جمع بازیگران قبلی این فیلم یعنی مارک والبرگ، نیکولا پتز، جک رینور و استنلی توسی می‌پیوندد.تمام این بازیگران، اولین بار است که در جلوی دوربین این مجموعه فیلم ظاهر می‌شوند.

مایکل بی فیلم را براساس قصه فیلم‌نامه‌ای از اهرن کروگر کارگردانی می‌کند. قصه این فیلم‌نامه، چهار سال پس از پایان ماجراهای قسمت سوم آن اتفاق می‌افتد و کاراکترهای تازه‌‌ای دارد که در قسمت‌های قبلی این مجموعه فیلم حضور و نقشی نداشته‌اند.

به این ترتیب، هیچ یک کاراکترها و بازیگران سه قسمت قبلی «تغییر شکل دهندگان» در چهارمین قسمت آن بازی ندارند. اما کمپانی پارامونت گفته، قسمت تازه فیلم احیا کننده این مجموعه فیلم نیست.

تازه‌ترین قسمت این اکشن ماجراجویانه علمی تخیلی برای نمایش عمومی در بیست و هفتم ژوئن سال 2014 آماده خواهد شد. زمان شروع فیلم‌برداری آن هنوز مشخص نشده است.

قصه این مجموعه فیلم -که از سوی منتقدان سینمایی به عنوان یک فیلم سطحی و کم ارزش ارزیابی شده -درباره رقابت و مبارزه دو گروه از روبات های فضایی مثبت و منفی در روی کره زمین است.

سه قسمت قبلی فیلم در فاصله سال‌های2007 تا 2011ساخته شده‌اند و جزو کارهای پر فروش یک دهه اخیر صنعت سینما بوده‌اند.تماشاگران سینما و تلویزیون کلسی گرامر را برای مجموعه پربیننده و پررمزوراز «رئیس»(باس) می شناسند.

انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار