امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۹:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 49340
تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۲
تعداد بازدید: 102
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علیرضا  جاوید با بیان این مطلب گفت :  در فرآیند تدقیق طرح تفصیلی به مشکلات و پیشنهادات ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علیرضا  جاوید با بیان این مطلب گفت :  در فرآیند تدقیق طرح تفصیلی به مشکلات و پیشنهادات شهروندان رسیدگی می شود تا راهکارهای مشخصی برای حل و فصل آن اندیشیده شود .
وی افزود : برخی شهروندان که در پهنه های خاص طرح تفصیلی سکونت دارند و یا دارای حقوق مکتسبه هستند نیز مشکلاتی دارند که این مشکلات نیز در حال بررسی و رفع است .
معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران تصریح کرد : طرح تفصیلی دارای افق 15 ساله است و از این رو امکان برنامه ریزی بلند مدت و میان مدت برای سرمایه گذاران و مالکان را فراهم کرده است .
جاوید با اشاره به شفاف سازی که با اجرای طرح تفصیلی برای شهروندان صورت گرفت ، افزود : با تصویب طرح تفصیلی ، همه ضوابط آن در سایت شهرداری تهران قرار گرفت که این کار برای نخستین بار شفاف سازی کم نظیری را در این حوزه ایجاد کرد و حتی مالکان این امکان را داشتند تا اطلاعات مورد نیاز خود را به صورت شخصی در سایت مشاهده کنند .
وی در ادامه با اشاره به استقبال شهروندان در این زمینه گفت : در یک سال و نیم گذشته ، دو میلیون نفراستعلام  از سایت شهرداری صورت گرفته که این استقبال نیز کم نظیر است .
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار