امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۲۳:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 49341
تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۲
تعداد بازدید: 126
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پیمان سنندجی  با بیان این مطلب اظهار کرد: با توجه به راه اندازی سامانه حمل و نقل معلولان و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پیمان سنندجی  با بیان این مطلب اظهار کرد: با توجه به راه اندازی سامانه حمل و نقل معلولان و جانبازان و مناسب سازی تعدادی اتوبوس و خودروی ون برای جابه جایی این افراد، این آمادگی وجود دارد که همزمان با آغاز مهرماه، برای نخستین بار از خودروهای مناسب سازی شده به عنوان سرویس مدرسه در ساعات آغاز به کار و تعطیلی مدارس استفاده کنیم.
وی ادامه داد:  سامانه حمل و نقل معلولان و جانبازان که سال گذشته به طور رسمی به بهره برداری رسید، اکنون دارای بیش از هزار نفر مشترک فعال است که با کد اشتراک با تلفن 6305 در تماس هستند و از خدمات رسانی این سامانه بهره مند می شوند.
سنندجی تصریح کرد: در حال حاضر 10 دستگاه اتوبوس مناسب سازی شده با ظرفیت 12 تا 20 معلول با ویلچر و 12 نفر صندلی نشسته و 2 دستگاه اتوبوس مگاترانس مناسب سازی شده جهت ارایه خدمات تشریفات با اولویت معلولان فاقد ویلچر در این پایانه فعال هستند.
وی افزود:همچنین 20 دستگاه خودوی ون مناسب سازی شده برای معلولان دارای ویلچر با ظرفیت 2 الی 3 نفر و 3 نفر ظرفیت صندلی نشسته در اختیار این سامانه قرار دارد که به معلولان و جانبازان در سطح شهر خدمات رسانی می کنند.
مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران تاکید کرد: 35 خودروی ون دیلی نیز در این سامانه فعال هستند که هم اکنون در حال طراحی تریم داخل و نصب بالا به روی این خودروها هستیم تا امکان جابه جایی راحت ترمعلولان و جانبازان با ویلچر توسط این خودروها فراهم شود.
وی با اشاره به اینکه در مجموع 67 دستگاه اتوبوس و خودروی ون از طریق سامانه حمل و نقل معلولان و جانبازان شهر تهران به این افراد خدمات رسانی می کنند گفت: هماهنگی های لازم با آموزش و پرورش و مدیران مدارس استثنایی تهران صورت گرفته تا در صورت تقاضا بتوانند از خودروهای در اختیار سامانه حمل و نقل معلولین برای جابه جایی دانش آموزان این مدارس استفاده کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها