امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۶:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 49376
تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۲
تعداد بازدید: 92
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فتاحی با بیان این مطلب اظهار کرد: ستاد استقبال از مهرماه با حضور نمایندگان تمام ارگان های ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فتاحی با بیان این مطلب اظهار کرد: ستاد استقبال از مهرماه با حضور نمایندگان تمام ارگان های مسئول و تاثیر گذار بر مدیریت ترافیک مانند نمایندگان آموزش و پرورش، آتش نشانی، پلیس راهور، اورژانس و... از روز نخست مهر در مرکز کنترل ترافیک شهر تهران برگزار خواهد شد.
وی ادامه داد: علاوه بر مرکز کنترل ترافیک مرکزی، 4 مرکز کنترل ترافیک محلی و 3 مرکز کنترل ترافیک تونل های توحید، رسالت و نیایش در آماده باش کامل قرار دارند تا با تمام ظرفیت و امکانات نظارت و مدیریت بر ترافیک شهر امکان پذیر شود.
فتاحی افزود: در مرکز کنترل ترافیک شهر تهران 160 اپراتور به صورت شبانه روزی وضعیت ترافیک شهر را تحت نظارت و کنترل دارند تا در صورت بروز هرگونه حادثه یا تصادف ضمن اعزام سریع گروه های امدادی با همکاری پلیس راهور از انسداد معابر و بروز مشکلات دیگر جلوگیری شود.
وی در پایان ابراز امیدواری کرد که شهروندان نیز در راستای تسهیل ترددها در شهر همزمان با بازگشایی مراکز آموزشی ضمن خودداری از سفرهای غیر ضروری در ساعات پیک ترافیک در صورت امکان از وسایل نقلیه عمومی برای تردد در شهر استفاده کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها