امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 12
۰۹:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4939
تاریخ انتشار: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۱
تعداد بازدید: 100
«عمار الاسد»، نماینده پارلمان سوریه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق تاکید کرد که ارتش سوریه همچنان به ...

«عمار الاسد»، نماینده پارلمان سوریه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق تاکید کرد که ارتش سوریه همچنان به مبارزه خود با افراد مسلح و گروه‌های تروریستی تا از بین بردن کامل آنها ادامه می‌دهد که تلاش می‌کنند، با بمبگذاری‌های تروریستی مردم سوریه را به وحشت بیاندازند و روح ملی‌گرایی را در آنها بکشند و روح صلح و زندگی مسالمت‌آمیز را از آنها محروم کنند که مخالف تمام اقدامات خرابکارانه و تروریستی آنهاست.

عمار الاسد در ادامه با اشاره به اینکه بمبگذاری‌های اخیر واکنشی به موفقیت‌ها و پیروزی‌های اخیر ارتش سوریه در میدان‌های مختلف نبرد بود، تاکید کرد که مردم سوریه می‌دانند که برخی کشورها گروه‌های تروریستی و افراد مسلح و به طور مشخص «جبهه النصره» را مامور کرد تا دست به چنین کشتارها و بمبگذاری‌های تروریستی علیه مردم سوریه بزنند.

این نماینده پارلمان سوریه در ادامه گفت که مردم سوریه تصمیم قاطع خود جهت مقابله با گروه‌های تروریستی و مقابله با آنها تا نابودی کامل‌اشان را گرفته است.

عمار الاسد با توصیف این اقدامات تروریستی به اقداماتی احمقانه که بیانگر ضعف نفس و ناکامی افراد مسلح و گروه‌های تروریستی است، گفت که این انفجارها در زمانی به وقوع پیوستند که ارتش سوریه در سه روز اخیر موفقیت‌های بسیار و چشمگیری را احراز کرده و پیش از این نیز موفق شده بود، مناطق استراتژیک نظامی را از کنترل گروه‌های مسلح تروریستی خارج کند، به همین دلیل این امری طبیعی است که این گروه‌ها و حامیان آنها دست به چنین اقدامات تروریستی بزنند.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار