امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۱:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 49395
تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۴
تعداد بازدید: 191
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، او که در قسمت دوم این مجموعه فیلم در نقش کاراکتر شان باسول بازی کرد، این نقش را در قسمت تازه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، او که در قسمت دوم این مجموعه فیلم در نقش کاراکتر شان باسول بازی کرد، این نقش را در قسمت تازه آن تکرار خواهد کرد.

براساس قرارداد جدیدی که او با تهیه‌کنندگان مجموعه فیلم «سریع و آتشی» در کمپانی یونیورسال امضا کرده ،به صورت بازیگر ثابت قسمت‌های بعدی آن در می‌آید.

در قدم اول، او در قسمت‌های هفتم تا دهم این مجموعه فیلم در کنار وین دیزل، پل والکر و دواین جانسن ظاهر خواهد شد.

جیسن استاتام هم که تازه به جمع بازیگران قسمت هفتم «سریع و آتشی» پیوسته، در نقش کاراکتر منفی و خبیث قصه بازی خواهد کرد.

تهیه‌کنندگان قسمت تازه این مجموعه فیلم اکشن دلهره‌آور و ماجراجویانه، توضیح زیادی درباره نقش و کاراکتر لوکاس بلک در فیلم نداده و تنها به بیان این جمله اکتفا کرده‌اند که وی نقش بسیار مهمی در ماجراهای قصه دارد .

در غیبت وین دیزل در قسمت دوم مجموعه فیلم «سریع و آتشی»، لوکاس بلک نقش اصلی این قسمت از فیلم را بازی کرد.پس از بازگشت دیزل به فیلم، او از این پروژه کناره گیری کرد.

حضور این بازیگر در قسمت هفتم در حالی اعلام شده که کلید فیلم‌برداری آن مدتی قبل زده شد و گروه سازنده فیلم، هم‌اکنون مشغول فیلم‌برداری صحنه‌های مختلف آن هستند.

جیمز ون (که قسمت دوم «دسیسه» او این هفته با یک فروش بالا صدرنشین جدول هفتگی گیشه نمایش سینماهای آمریکای شمالی شد)« سریع و آتشی 7»را بر اساس فیلم‌نامه‌ای از کریس مورگان و نیل اچ مورتیز کارگردانی می‌کند.

این فیلم برای نمایش عمومی در تابستان سال آینده میلادی آماده می‌شود و پیش‌بینی فروش بالایی برای آن در جدول گیشه نمایش سینماها می‌شود.

به نوشته سایت اینترنتی ددلاین، بلک اخیرا در فیلم‌های «سرزمین موعود» و درام ورزشی «42» بازی کرد. فیلم دوم فروش بالایی در سینماهای آمریکای شمالی کرد.

اهل فن می‌گویند لووکاس بلک با بازگشت به پروژه «سریع و آتشی» و بازی در یکی از نقش‌های مهم آن، تبدیل به یک چهره سرشناس و درجه یک سینمایی خواهد شد.

این بازیگر 31 ساله سینما که به جمع بازیگران «سریع و آتشی 7 »پیوسته تا سال آینده میلادی و اکران عمومی این فیلم، کار تازه‌ای را به روی پرده سینماها نخواهد فرستاد.

انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها