امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۱۸:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4940
تاریخ انتشار: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۱
تعداد بازدید: 99
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، انتشارات مروارید که ناشری تخصصی در حوزه ادبیات معاصر به شمار می‌آید کتاب‌هایش را به صورت تفکیک شده در حوزه‌های ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، انتشارات مروارید که ناشری تخصصی در حوزه ادبیات معاصر به شمار می‌آید کتاب‌هایش را به صورت تفکیک شده در حوزه‌های شعر امروز، طنز، رمان خارجی و داستان ایرانی و کتاب‌های عمومی می‌فروشد.

این انتشارات کتاب‌های جدید زیادی را به نمایشگاه کتاب آورده است و در میان این کتاب‌ها 15 کتاب جدید شعر ویژه نمایشگاه کتاب در کارنامه نشر این انتشارات وجود دارد که کتاب شعر کامران رسول زاده به همراه کتاب‌های جیبی این انتشارات که گزیده اشعار شاعران معاصر است، از پرفروش‌ترین کتاب‌های شعر این انتشارات است.

در حوزه ادبیات خارجی هم کتاب مدرک، کتاب‌های 3 گانه مامور شماره 6، رمان سایه‌های خاکستری هم در میان کتاب‌های این انتشارات پرفروش هستند.

از دیگر کتاب‌های پر فروش مروارید کتاب ضدحالات سعید بایبانکی است که در میان کتاب‌های طنز و در مجموع در میان کتاب‌های انتشارات مروارید در صدر پرفروش‌ها است. داستان‌های طنز رویا صدر یعقوبی هم از داستان‌هایی طنزی است که در این انتشارات با استقبال خوبی مواجه شده است.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار