امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۱۷:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 49425
تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۴
تعداد بازدید: 39
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی تماشاخانه ایرانشهر، علی مرادخانی معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی تماشاخانه ایرانشهر، علی مرادخانی معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شب گذشته 25 شهریور ماه به تماشای نمایش «کابوس‌های خنده دار برای شب و چند تایی هم برای روز» کاری از رضا حداد نشست.
 
معاون امور هنری وزارت ارشاد نیز در این مراسم گفت: معضل اصلی تمام گروه‌های نمایشی سالن است و من به دنبال این هستم تا رسیدن به نقطه مطلوب، در این زمینه از سازمان‌ها و شهرداری کمک بگیرم. سازمان فرهنگی هنری شهرداری 300 سالن دارد که حداقل از 40 سالن آن برای اجرا و تولید تئاتر می‌توان استفاده کرد.
 
وی ضمن تاکید بر راه اندازی مراکزی در محله‌ها و مناطق مختلف برای اجرای تئاترهای متنوع، اذعان کرد: با هماهنگی سازمان‌های مختلف می‌توانیم مراکز تئاتری کوچک را راه‌اندازی کنیم که وقتی این فضاها افزایش پیدا کند طبیعتاً بخشی از مشکلات رفع خواهد شد.
 
معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: تهیه و ارائه بروشورها برای اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به عموم از اجرای آثار مختلف نیز از جمله مواردی است که در این راستا  اجرایی خواهد شد.
 
رضا حداد در دیدار با مرادخانی با اشاره به برخی از مشکلات اهالی تئاتر گفت: کمبود منابع مالی و سالن های نمایش استاندارد از مسائل موجود حوزه نمایش کشور است. تماشاخانه ایرانشهر تنها مکانی است که سالن مجهزی دارد، حتی مجموعه تئاتر شهر با چندین سالن نمایش اش نیازمند ساماندهی است.

حداد در این گپ و گفت دوستانه اظهار کرد: در صورت برقراری تعامل با شهرداری اتفاقات خوبی را در آینده شاهد خواهیم بود. در اختیار قرار گرفتن سوله‌ها یا مکان‌های که بتوان برای رشد و رونق هر چه بیشتر تئاتر به کار گرفته شود رویداد مهم و موثری است.
 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها