امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۴:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 49430
تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۴
تعداد بازدید: 44
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، معضل خانه سینما و خروجی‌های متفاوتی که هر روز از جلسات رئیس سازمان سینمایی با نمایندگان دو طیف مدعی بیرون می‌آید از یک ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، معضل خانه سینما و خروجی‌های متفاوتی که هر روز از جلسات رئیس سازمان سینمایی با نمایندگان دو طیف مدعی بیرون می‌آید از یک سو و انتخاب مدیران شایسته از سوی دیگر مهمترین مشکلاتی هستند که این روزها ایوبی با آنها دست و پنچه نرم می‌کنند اما به نظر می‌رسد در چند روز آینده با معرفی مدیران سینمایی حداقل بخشی از فشار موجود از دوش رئیس سازمان سینمایی کاسته خواهد شد.

براساس این گزارش، آخرین شنیده‌ها حاکی از آن است که حکم مدیریت موسسه رسانه‌های تصویری برای محمد حیدری زده شد و در چند روز آینده وی رسما کار خود را در موسسه آ؛از خواهد کرد.

همچنین، پس از منتفی شدن افرادی نظیر محمد آفریده و جعفر صانعی مقدم برای مدیرعاملی مرکز گسترش، جدیدترین گزینه سید مهدی طباطبایی نژاد است که پیش از این سابقه معاونت فرهنگی در مرکز را داشته و اخیرا نیز عضو شورای سیاست‌گذاری مرکز مستندسازی حوزه هنری بوده است.

طبق شنیده‌ها، محمد احسانی‌زاده نیز یکی از افرادی است که این‌روزها شایعاتی مبنی بر حضورش در سمت معاونت امور آثار و فعالیت‌هایی سازمان سینمای شنیده می‌شود. بخصوص آنکه پس از منتفی شدن حضور رحمان سیفی‌آزاد، شایعه حضور احسانی‌زاده که در حال حاضر عضو شورای راهبردی شبکه سوم سیما است شنیده می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار