امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۱۸:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 49433
تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۰
تعداد بازدید: 56
شهزاد مظفر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره پیام مقام معظم رهبری که از وی و اعضای تیم ملی تجلیل کرده ...

شهزاد مظفر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره پیام مقام معظم رهبری که از وی و اعضای تیم ملی تجلیل کرده بودند، گفت: خیلی خوشحال‌کننده است، تقریبا 2- 3 هفته پیش از دفتر ایشان تقدیرنامه گرفتیم که این باعث خوشحالی ما است، تا اینجا نشان دادیم این کار ما اثر داشته است.

وی ادامه داد: خوشحال شدیم که ایشان به عنوان عالی‌ترین مقام کشور به دنبال این قضیه بودند، اکنون وظیفه ما سنگین‌تر می‌شود و هم اینکه با پیام ایشان ارزش کار ما مشخص‌تر می‌شود.

مظفر در پایان گفت: از اینکه موفقیت ما باعث خوشحالی مقام معظم رهبری شده است احساس رضایت داریم، خوشحالیم از اینکه ما را دیده‌اند و پیگیر کار ما بوده‌اند. پیام ایشان باعث افتخار من و بانوان فوتسالیست است. امیدوارم پیام مقام معظم رهبری حمایت‌های بیشتر مسئولان را به دنبال داشته باشد و در دولت جدید فضا برای بانوان بیشتر مهیا شود.

به گزارش فارس، مقام معظم رهبری با ارسال نامه به وزارت ورزش از سرمربی، اعضای تیم ملی فوتسال و همچنین سمیه حیدری جودوکار کشورمان تقدیر کردند.
انتهای پیام/د
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها