امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۷:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 49437
تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۰
تعداد بازدید: 49
فرشید شریعتمداری مسؤل دفتر آیت‌الله سیدمحمد خامنه‌ای در بنیاد حکمت اسلامی صدرا در گفت‌وگو با خبرنگار آیین و اندیشه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از ...

فرشید شریعتمداری مسؤل دفتر آیت‌الله سیدمحمد خامنه‌ای در بنیاد حکمت اسلامی صدرا در گفت‌وگو با خبرنگار آیین و اندیشه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بهبود نسبی حال ایشان خبر داد و گفت: آخرین خبر از وضعیت ایشان این است که از بیمارستان مرخص شده‌اند و وضع مزاجشان کاملاً طبیعی و شکر خدا بهبودی نسبی پیدا کرده‌اند.

وی در ادامه عنوان کرد: علت اصلی جراحیشان مشکل تنگی کانال عصب کمرشان بوده است که به توصیه پزشکان باید چندی استراحت داشته باشند.

شریعتمداری یادآور شد: پزشک مخصوص آیت‌الله خامنه‌ای توصیه کرده‌اند که ایشان باید پنج تا شش هفته استراحت داشته باشند منتها ایشان می‌گویند هر زمان بهبودی احساس کنند به محل کار و فعالیت خود باز خواهند گشت.

آیت‌الله سید محمد خامنه‌ای(متولد 3 دی 1314 در مشهد) رئیس بنیاد ایران شناسی و بنیاد حکمت اسلامی صدرا است. او برادر بزرگتر مقام آیت‌الله سید علی خامنه‌ای، رهبر ایران و پسر سید جواد خامنه‌ای است.

محمود احمدی‌نژاد در 17 تیرماه سال 92 در حالی که کمتر از یک ماه تا پایان ریاست جمهوری دور دوم خود فاصله داشت، طی حکمی وی را به ریاست بنیاد ایران شناسی منصوب کرد.

انتهای پیام /و
برچسب ها:
آخرین اخبار