امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۱:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 49444
تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۱
تعداد بازدید: 31
سیدبهلول حسینی نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، از حجت‌الاسلام ...

سیدبهلول حسینی نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، از حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور خواست تا هر چه سریعتر سه وزیر باقیمانده دولت یازدهم را معرفی کند.

وی با اشاره به عملکرد جعفر توفیقی سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اذعان کرد که اکثریت نمایندگان در صورت معرفی وی رای مثبت نخواهند داد.

این نماینده مردم در خانه ملت اضافه کرد: به نظر من اگر فردی در جریان فتنه سال 88 اقداماتی را انجام داده است و در یک تریبون رسمی اعلام کند که آن مواضع را اصلاح کرده است اکنون می‌تواند در کشور عهده‌دار سمتی شود.

حسینی در همین زمینه گفت:‌بسیاری از افراد در سال 88 دچار اشتباهاتی شدند اما اگر همان افراد امروز از آن مواضع دوری جسته و آن را اصلاح کنند برای نمایندگان قابل قبول است.

نماینده مردم میانه در مجلس ادامه داد:‌البته در مورد آقای توفیقی با توجه به مواضع وی به نظر می‌رسد که سرپرست وزارت علوم به مواضع قبلی اصرار دارد، در نتیجه اگر وی به مجلس معرفی شود باید به برخی سوالات پاسخ دهد.

حسینی همچنین تصریح کرد: اگر فردی به عنوان وزیر قرار است به مجلس معرفی شود باید فتنه را در تریبون رسمی محکوم کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها