امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۰:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 49450
تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۱
تعداد بازدید: 113
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ایراندخت عطاریان اظهار داشت: صندوق بازنشستگی کشوری در راستای به ثمر رساندن اهداف خود که همانا ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ایراندخت عطاریان اظهار داشت: صندوق بازنشستگی کشوری در راستای به ثمر رساندن اهداف خود که همانا تقدیر و تکریم از خیل عظیم بازنشستگان کشوری بعنوان گنجینه های علم و معرفت است، اقدام به تشکیل یکی از بزرگترین پایگاه‌های سرمایه معنوی کشور به عنوان بانک اطلاعات ویژه نخبگان بازنشسته کرده است.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری به اهداف ایجاد این بانک اطلاعاتی اشاره کرد و گفت: شناسائی و معرفی نخبگان به جامعه، هدایت و ساماندهی تشکل‌های تخصصی، معرفی بازنشستگان برجسته و نمونه در همایش روز 25 ذی الحجه، معرفی به مراجع علمی، تخصصی ، اجرایی و ... به منظور بهره‌مندی از تجارب آنان و افزایش انگیزه و ترغیب آنان به ایجاد خلاقیت و کارآفرینی از مهمترین اهداف ایجاد این بانک اطلاعاتی است.

وی با تاکید به اینکه واجدین شرایط علاقه‌مند تنها تا پایان شهریور ماه 92 فرصت ثبت نام خواهند داشت، گفت: تا کنون 2116 نفر در بانک اطلاعات نخبگان به عنوان بازنشسته نخبه کشوری در یکی از محورهای علوم، آموزش و پژوهش فرهنگ و هنر کارآفرینی و ایجاد اشتغال اجتماعی ورزشی ثبت نام کرده‌اند.

عطاریان افزود: مهمترین اصول و ملاک انتخاب آثار از سوی کمیته داوری که در فرم فراخوان نیز قید شده، عبارتند از بررسی مقدماتی به لحاظ مطابقت با مفادشیوه نامه، بررسی اولیه مطابق با جدول تبیین امتیازات، مقایسه آثار مشمول امتیاز و انتخاب بازنشستگان واجد شرایط.

انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها