امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۵:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 49451
تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۲
تعداد بازدید: 78
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در حکمی از سوی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست، فریبا لاهوتی اشکوری، مشاور ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در حکمی از سوی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست، فریبا لاهوتی اشکوری، مشاور رئیس، مدیر کل حوزه ریاست و دبیرخانه شورای‌عالی سازمان حفاظت محیط زیست منصوب شد.

در بخشی از این حکم معصومه ابتکار خطاب به فریبا لاهوتی آمده است، با عنایت به گستردگی و فرابخشی بودن فعالیت‌های سازمان و نفش موثر و جایگاه خطیر حوزه ریاست، انتظار می‌رود با حسن تدبیر و برقراری ارتباط منسجم و موثر با مدیران و کارکنان، سعی خود را در جهت تمشیت صحیح امور، ارتقای سطح کیفی فعالیت‌های دفتر افزایش بهره‌وری مجموعه و ارائه گزارش‌های به هنگام، پیگیری دستورات و مصوبات، تنظیم و تنسیق فعالیت‌های مرتبط با سازمان و برقراری ارتباط موثر و پویا با مراجعان و جلب رضایت آنها به کار گیرید و با ارائه مشاوره و پیشنهادهای سازنده به اینجانب سازمان را در رسیدن به اهداف یاری کنند.

فریبا لاهوتی فوق لیسانس مدیریت و  در دوره 8 ساله گذشته ریاست معصومه ابتکار بر سازمان حفاظت محیط زیست نیز مدیرکل حوزه ریاست این سازمان بود.

لاهوتی در سال‌های گذشته قائم مقام بنیاد امور بیماری‌های خاص بوده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار