امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۸:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 49453
تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۲
تعداد بازدید: 67
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی ستاد مبارزه با مواد مخدر؛ عبدالرضا رحمانی فضلی در نخستین دیدار خود با ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی ستاد مبارزه با مواد مخدر؛ عبدالرضا رحمانی فضلی در نخستین دیدار خود با معاونان و مدیران کل این ستاد با بیان این مطلب گفت: یکی از دغدغه‌ها و نگرانی‌های اصلی مردم مسئله اعتیاد است که باید با کمک گرفتن از خود مردم این مشکل را حل کرد و بنده نیز مصمم هستم با رعایت قوانین و مقررات و با همکاری تمام اعضای عضو و مرتبط ستاد مبارزه با مواد مخدر با جدیت و سلامت این کار را پیش ببریم.

دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر افزود: در جمهوری اسلامی ایران تجربه نشان می‌دهد هر جا که از مردم کشور در مسائل بزرگ کمک خواسته شده است، آنها نهایت یاری خود را رسانده‌اند و کارهای بزرگی را انجام داده‌اند.

وی خطاب به معاونان و مدیران کل دبیرخانه ستاد، سه شرط مهم در همکاری را امانتداری، صداقت و وفاداری برشمرد و افزود: مادامی که این ۳ شرط رعایت شود همکاری‌ها نیز ادامه خواهد داشت. باید تعارفات را کنار بگذاریم و صادقانه با یکدیگر کار کنیم.

رحمانی فضلی همچنین با اشاره به بازرسی و نظارت دستگاه‌های نظارتی گفت: روش کار با اینجانب، کار شفاف و تعامل سازنده با سازمان‌ها و دستگاه‌های ذی‌ربط است و تمام کارکنان باید بر اساس قوانین و مقررات انجام وظیفه کنند، روش کار این نیست که عیب دیگران را پوشش دهیم و گناه آنان را به عهده بگیریم بلکه هر شخصی، با توجه به مسئولیتی که بر عهده دارد باید پاسخگوی اقدامات خود باشد.

وی معاونان و مدیران کل ستاد مبارزه با مواد مخدر را موظف کرد حداکثر تا ۲ هفته آینده، ایرادات و نواقص حوزه‌های تخصصی خود را به همراه پیشنهادات لازم برای اصلاح امور ارائه کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار