امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۸:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 49457
تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۲
تعداد بازدید: 54
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه جمعیت وفاق ملی اسلامی بحرین، شیخ علی سلمان در صفحه خود در یکی از شبکه های ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه جمعیت وفاق ملی اسلامی بحرین، شیخ علی سلمان در صفحه خود در یکی از شبکه های اجتماعی نوشت: تلاش برای بستن شورای علمایی چیزی جز هدف قرار دادن شیعیان نیست.

وی گفت: منهدم کردن مساجد شیعیان که در گزارش کمیته حقیقت یاب انتصابی بسیونی آمده است به همراه تکرار حمله به مساجد و حسینیه های شیعیان بدون هرگونه بازخواست عاملان آن و سکوت در برابر اهانت های برخی نویسندگان و خطیبان علیه شیعیان و وادار کردن آیت الله شیخ حسین نجاتی به ترک بحرین و اهانت دائم به مذهب شیعه و چهره های سرشناس آن در زندان و محروم کردن شهروندان شیعه از حقوق خود در اشتغال در بخش نظامی و غیرنظامی تنها و تنها یک تفسیر دارد و آن هم ضربه زدن به جامعه شیعیان بحرین است.

شیخ علی سلمان گفت: آشکار و روشن و هویدا است که هدف هسته و گروه بندر همان ضربه زدن به طائفه شیعیان و به حاشیه راندن و تضعیف کردن آنها است و سنت خداوند جاری است و شیعیان و اهل سنت در بحرین باقی هستند و هرکسی که تلاش می کند به هر طائفه ای ضربه وارد کند، جایش زباله دان تاریخ خواهد بود.

وزارت دادگستری و اوقاف بحرین اعلام کرد که با طرح شکایت قضایی خواهان توقف همه فعالیت های شورای اسلامی علمایی و مصادره اموال و بستن آن شده است زیرا این شورا غیرقانونی است و برخلاف مفاد قانون اساسی و قوانین جاری کشور تاسیس شده است.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها