امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۲۰:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 49458
تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۲
تعداد بازدید: 34
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «الیوم السابع»، شیخ «محمد عبدالمقصود» روحانی مصری و از حامیان گروه اخوان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «الیوم السابع»، شیخ «محمد عبدالمقصود» روحانی مصری و از حامیان گروه اخوان المسلمین و «محمد مرسی» رئیس جمهور برکنار شده این کشور تأکید کرد که در مقایسه وزیر دفاع اسرائیل با «عبدالفتاح السیسی» وزیر دفاع مصر، یک «جانی» است.

وی افزود: السیسی خون و ناموس ما را مباح دانسته بود و سراسر مصر را به زندان تبدیل کرده بود و رفتارش با ما حتی از رفتار با مستعمره نشینان نیز بدتر بود.

وی تأکید کرد که نیروهای ویژه ارتش اسرائیل تظاهرات مسلمانان در مسجد الاقصی را با استفاده از گاز اشک آور و اسپری های فلفل متفرق کردند.

وی همچنین در اشاره به عملیات مشترک ارتش و وزارت دفاع مصر در صحرای سینا گفت: رفتار اشغالگرها با اهالی سینا بهتر از رفتار وزیر دفاع مصر بود.

عبدالمقصود گفت: نیروهای اسرائیلی دستور دور کردن «شیخ رائد صلاح» را به مدت 6 ماه از قدس صادر کرده بودند که وی با مراجعه به نهاد قضائی اسرائیل به این حکم اعتراض کرد و این حکم باطل اعلام شد، آیا اکنون تفاوت نهاد قضائی «عالی» ما با یهودی‌ها را درک می‌کنید؟ آیا تفاوت وزیر دفاع اسرائیل با وزیر دفاع مصر را می‌توانید تشخیص دهید.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها