امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۶:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 49462
تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۲
تعداد بازدید: 57
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه جمعیت وفاق ملی اسلامی بحرین، این جمعیت در بیانیه خود اعلام کرد: خلیل المرزوق ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه جمعیت وفاق ملی اسلامی بحرین، این جمعیت در بیانیه خود اعلام کرد: خلیل المرزوق معاون سیاسی دبیرکل جمعیت وفاق و معاون اول مستعفی رئیس مجلس نمایندگان بحرین صبح امروز بعد از احضار به مرکز پلیس بدیع به دادستانی کل برده شد.

این بیانیه افزود: این اقدام بیانگر افزایش تنش امنیتی و آغاز طرح بزرگ رژیم برای از بین بردن فعالیت سیاسی است.

در این بیانیه آمده است: این احضار ضربه زدن آشکار به فعالیت سیاسی در بحرین است و بیانگر تلاش بی وقفه رژیم برای تشدید اوضاع و بحران در این کشور به شمار می رود.

جمعیت وفاق این احضار را یکی از واکنش های علمی رژیم بحرین به توصیه های جامعه بین المللی در نشست شورای حقوق بشر در ژنو و اقدام 47 کشور در محکوم کردن موارد نقض حقوق بشر در بحرین و درخواست برای آزادی زندانیان سیاسی و اقدام پارلمان اروپا در محکوم کردن اوضاع ناگوار حقوق بشر در این کشور دانست.

این جمعیت افزود: دبیرخانه وفاق نشستی فوق‌العاده را برای بحث درباره وخامت اوضاع امنیتی و ماجراجویی های امنیتی رژیم در ساعات گذشته از جمله پرونده احضار المرزوق و تلاش برای اخراج آیت الله شیخ حسین النجاتی از کشور بعد از سلب تابعیت از او و تلاش برای منحل کردن شورای اسلامی علمایی برگزار می کند.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها