امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۱:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 49470
تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۳
تعداد بازدید: 109
تهیه کننده و کارگردان «رشت- انزلی» در گفت و گو با خبرنگار سینمایی  فارس گفت :‌ طرح اولیه این فیلم به اتمام رسیده و نسخه کامل فیلمنامه تا یک ماه دیگر ...

تهیه کننده و کارگردان «رشت- انزلی» در گفت و گو با خبرنگار سینمایی  فارس گفت :‌ طرح اولیه این فیلم به اتمام رسیده و نسخه کامل فیلمنامه تا یک ماه دیگر آماده تحویل به وزارت ارشاد می شود .

وی ادامه داد :‌ فیلمنامه «رشت – انزلی» توسط خودم، یاسمن کفایتی و افشین امیاری در حال نگارش است و به درگیری سرگروه های تیم های ملوان انزلی و داماش گیلان می پردازد .

وی تشریح کرد :‌ ذهن من مدت هاست درگیر مسئله جنگ است و اصلا نمی فهمم چرا با وجود اینهمه مشکل پیرامون جهان انسان باهم وقتشان را صرف جنگ و درگیری و خونریزی با یکدیگر می کنند ،‌به همین دلیل «رشت- انزلی» را هم به نوعی در ادامه درون مایه «شیرین قناری بود» خواهم ساخت .

وی افزود :‌ گیلان و انزلی هم 2همسایه و هم قوم و هم زبانند که به خاطر ورزش فوتبال شدیدترین توهین ها را به هم روا می دارند و در این میان هیچ کس هم متولی فرهنگ سازی برای حل اختلاف نمی شود .

توحید پرست درباره حضور فوتبالیست های این 2تیم در فیلمش گفت :‌ با توجه به اینکه هنوز نگارش فیلمنامه تمام نشده نقش مشخصی برای کسی نداریم اما قطعا تعدادی از فوتبالیست های این 2تیم در فیلم  نقش آفرینی خواهند کرد و تا جایی که امکان دارد از تصاویر آرشیوی بازی های این 2 تیم استفاده نخواهیم کرد .

وی در پایان تاکید کرد :‌ با توجه به فرهنگی بودن امیر عابدینی مدیر عامل داماش گیلان و صادق درودگر مدیر عامل ملوان انزلی انتظار داریم ساخت این فیلم به تلنگر و بانی خیری برای حل اختلافات این 2تیم تبدیل شود .
 
داوود توحید پرست پیش از این «شیرین قناری بود» را با موضوع حضور خانواده ها در استادیوم فوتبال ساخته بود .
انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار