امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۳:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 49477
تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۰
تعداد بازدید: 85
فضای مجازی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به منظور سهولت در ارائه مهم‌ترین اخبار سایت‌ها و روزنامه‌های روز کشور به مخاطبان خود، ...

فضای مجازی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به منظور سهولت در ارائه مهم‌ترین اخبار سایت‌ها و روزنامه‌های روز کشور به مخاطبان خود، مهم‌ترین اخبار این رسانه‌ها را به صورت روزانه در یک بسته خبری آماده و منتشر می‌کند. در ادامه مهم‌ترین اخبار سایت‌ها و روزنامه‌های کشور در روز سه‌شنبه 26/06/92 می‌آید:
 
 
* اصلاح‌طلبان همه «راستگو» هستند!
روزنامه کیهان در ستون اخبار ویژه خود نوشت: مجتبی واحدی گفته است که نزاع در داخل و خارج از شورا از زمانی آغاز شد که شادمانی زودهنگام اصلاح‌طلبان و ابراز اطمینان ایشان به انتخاب محسن هاشمی، با رای الهه راستگو و احمد دنیامالی به قالیباف، به خشم و ناامیدی گرائید.

ادامه اخبار ویژه روزنامه کیهان را اینجا بخوانید.
 
 
* حیایی: خانه سینما کلی پول از ما گرفت که معلوم نیست کجا رفت
سایت مشرق نیوز در گزارشی به حواشی انتقاد بازیگر نام آشنای کشورمان از شرایط خانه سینما پرداخت. در بخشی از این گزارش به نقل از امین حیایی آمده است: در خانه سینما به بهانه بیمه و مسکن و حق عضویت پول‌های زیادی از ما گرفتند که در نهایت هیچ اتفاقی رخ نداد و این پول‌های کلان آنجا جابجا شد.

متن کامل گزارش را اینجا بخوانید.
 
 
* استفان لندمن: مقاومت تنها راه مقابله با امپریالیسم آمریکاست
استفان لندمن نویسنده و خبرنگار آمریکایی در گفت و گو با سایت ندای انقلاب گفت: تنها با مقاومت و استمرار مبارزه در آمریکا می‌توان بر امپریالیسم پیروز شد و این مبارزه‌ها باید به انقلاب جهانی منجر شود.

متن کامل مصاحبه را اینجا بخوانید.
 
 
* خیز جدید فتنه‌گران بر تقابل با ولایت مطلقه فقیه
سایت بلاغ نیوز طی گزارشی نوشت: خیز فتنه گران و حامیان شکست خورده آنان به مانند مجمع به اصطلاح محققین و مدرسین حوزۀ علمیۀ قم در راستای تقابل سیستماتیک با ولایت مطلقۀ فقیه انجام می‌پذیرد.

متن کامل گزارش را اینجا بخوانید.
 
 
* هنرپیشه‌هایی که به ورزش آمدند
خبرآنلاین در گزارشی به بررسی هنرپیشه‌هایی که از عالم بازیگری به ورزش آمدند، پرداخت. در بخشی از این گزارش می‌خوانید: حضور هدیه تهرانی در یک رشته ورزشی به عنوان یک مسئول اجرایی بازتاب‌های بسیاری داشته است؛ او اما اولین هنرمندی نیست که به ورزش می‌آید.

ادامه گزارش را اینجا بخوانید.
 
 
* جنتی: نگفتم همه راه سیاسی خاتمی را ادامه می‌دهم
علی جنتی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص اظهار نظرش درباره ادامه راه خاتمی به سایت خبرنامه دانشجویان ایران گفت: من نگفتم همه راه سیاسی خاتمی را ادامه می‌دهم بلکه مقصودم حمایت از موسیقی‌ بود.

ادامه مصاحبه را اینجا بخوانید.
 
 
* فضای دانشگاه‌ها بر خلاف سال 88 «علمی» است نه «سیاست‌زده»
همچنین این سایت خبری طی گزارشی به مقایسه فضای کنونی حاکم بر دانشگاه ها و فضای چهار سال پیش پرداخت و نوشت: سال تحصیلی 92 برخلاف سال تحصیلی 88 در حالی آغاز می‌شود که فضای علمی بر آن حاکم است نه فضای سیاست‌زده‌ای که عده‌ای در چهار سال پیش در دانشگاه‌های کشور به وجود آوردند.

ادامه گزارش را اینجا بخوانید.
 
 
* مستاجران تهرانی حریف نرخ اجاره نیستند+جدول
روزنامه دنیای اقتصاد در گزارشی نوشت:‌ ناتوانی در تامین و پرداخت اجاره بها توسط مستاجران در مقابل نرخ‌های پیشنهادی موجران، باعث شده است تا بازار اجاره امسال در مقایسه با سال گذشته از رکود بیشتری برخوردار شود.

ادامه گزارش را اینجا بخوانید.
 
 
بازگشت به صفحه نخست گروه فضای مجازی
 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها