امروز : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 22
۰۹:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 49481
تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۱
تعداد بازدید: 66
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، محمدرضا صادق مشاور رئیس جمهور امروز در جلسه شورای هماهنگی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، محمدرضا صادق مشاور رئیس جمهور امروز در جلسه شورای هماهنگی مراکز روابط عمومی و اطلاع رسانی دستگاههای اجرایی با اشاره به سیاستهای اطلاع رسانی دولت تدبیر و امید، تصریح کرد: نظام اطلاع رسانی دولت باید برخوردار از هماهنگی و سیاستگذاری مناسبی باشد و بتواند اهدافی را که دولت تعقیب می کند به نحو مناسب تبیین کرده و اقداماتش را معرفی کند.

وی همچنین با تاکید بر اطلاع رسانی دو سویه خاطر نشان کرد: نظام اطلاع رسانی دولت و روابط عمومی دستگاهها به عنوان چشم و گوش بیدار دستگاه متبوع خود ضمن معرفی عملکرد و اقدامات صورت گرفته باید بازخورد آن را از افکار عمومی دریافت و به دولت منعکس کند که این جزو وعده های رئیس جمهور در دوران مبارزات انتخاباتی ایشان بوده است.

صادق افزود: رویکرد اطلاع رسانی باید در چارچوب رویکرد کلی دولت و برنامه هایی که رئیس جمهور و وزرا در مجلس ارائه کردند باشد.

وی برخورد عالمانه و کارشناسانه را از دیگر سیاستهای دولت در حوزه اطلاع رسانی عنوان کرد و گفت: اطلاع رسانی به مردم باید به شیوه ای صورت پذیرد که افکار عمومی را قانع کند نه اینکه صرفا از روی رفع مسئولیت و یک رفتار اداری باشد.

جلسات شورای اطلاع رسانی دولت به زودی برگزار خواهد شد

وی همچنین از سرگیری جلسات شورای اطلاع رسانی دولت خبر داد و افزود: جلسات شورای اطلاع رسانی دولت به زودی و با قوت بیشتری نسبت به گذشته آغاز خواهد شد.

در پایان جلسه، روسای مراکز روابط عمومی دستگاههای اجرایی نقطه نظرات و پیشنهادات خود را برای اطلاع رسانی بهتر و پویاتر و همچنین در خصوص نحوه ارائه عملکرد دستگاههای متبوع خود ارائه کردند که به دنبال آن دبیرخانه شورای اطلاع رسانی دولت موظف شد کمیته های تخصصی را با مشارکت روسای روابط عمومی ها برای پیگیری موارد مطروحه تشکیل دهد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار