امروز : جمعه ۱ بهمن ۱۳۹۵ - 2017 January 20
۱۱:۴۳
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 49485
تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۳
تعداد بازدید: 91
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، به دنبال تیراندازی در محوطه نیروی دریایی آمریکا که روز دوشنبه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، به دنبال تیراندازی در محوطه نیروی دریایی آمریکا که روز دوشنبه در واشنگتن به وقوع پیوست و 12 نفر از کارکنان این مجتمع کشته شدند، «سدریک الکساندر» رئیس‌ پلیس یکی از مناطق آمریکا اعلام کرد که حائز اهمیت است که نقش سلامت روان را در بسیاری از این تیراندازی‌هایی که کشته‌های فراوانی دارد در نظر بگیریم.

آسوشیتدپرس گزارش کرد که «آرون الکسیس» 34 ساله، عامل تیراندازی به مجتمع نیروی دریایی آمریکا که 12 نفر را در یک حادثه تیراندازی کشت، به دلیل بیماری روانی حاد تحت درمان بوده است.

الکساندر تصریح کرد: آرون الکسیس الگوی خشونت، الگوی تنها بودن و الگوی خشمی بود که در سال‌های گذشته در سراسر آمریکا رخ داده است و به طور قطع دیروز، تمامی این‌ها به اوج خود رسید.

بر اساس این گزارش، الکسیس به دلیل رفتار ناشایست در سال 2008 در منطقه «دیکلب» دستگیر شد اما الکساندر اعلام کرد که اداره پلیس اطلاعات زیادی درباره وی ندارد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار