امروز : دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷ - 2019 January 21
۰۶:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 495
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۵۴
تعداد بازدید: 194
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود از سمنان، امشب در محدوده راه‌آهن شمال شرق کشور در حوزه استحفاظی استان سمنان، سانحه ریلی برای قطار مسافری مسیر تهران ـ ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود از سمنان، امشب در محدوده راه‌آهن شمال شرق کشور در حوزه استحفاظی استان سمنان، سانحه ریلی برای قطار مسافری مسیر تهران ـ مشهد به وقوع پیوست.

بررسی‌های اولیه خبرنگاران فارسبه گزارش خبرگزاری پیروان موعود از سمنان، امشب در محدوده راه‌آهن شمال شرق کشور در حوزه استحفاظی استان سمنان، سانحه ریلی برای قطار مسافری مسیر تهران ـ مشهد به وقوع پیوست.

بررسی‌های اولیه خبرنگاران فارس حاکی است که این قطار مسافری در حوالی ایستگاه بیابانک استان سمنان دچار سانحه شده و واگن‌هایی از این قطار از مسیر ریلی خارج شده است.

*هیچ‌یک از مسافران سانحه ریلی امشب مسدوم نشده‌اند

رئیس ایستگاه راه‌آهن سمنان گفت: خوشبختانه هیچ‌یک از مسافران سانحه ریلی امشب مصدوم نشده‌اند.

محسن اعتماد در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار فارس در سمنان در تشریح جزئیات سانحه ریلی امشب که در حوزه استحفاظی راه‌آهن شمال‌شرق کشور رخ داد، اظهارداشت: این سانحه ریلی در حوالی ایستگاه بیابانک و برای قطار مسافری مسیر تهران ـ مشهد رخ داده است اما خوشبختانه هیچ‌یک از مسافران این قطار مسافری دچار سانحه نشده‌اند.

وی تصریح کرد: در این سانحه، یکی از سالن‌های مربوط به موتورخانه از خط خارج شده است که این امر به طور ذاتی و با توجه به ویژگی‌های محل نصب این دست سالن‌ها ارتباطی به مسافران ندارد.

وی تصریح کرد: خوشبختانه تمام پرسنل و مسافران قطار مسافری تهران ـ مشهد در سلامت کامل به‌سر می‌برند و نگرانی خاصی در این زمینه وجود ندارد.
انتهای پیام/2249/ت40
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها