امروز : شنبه ۸ آبان ۱۳۹۵ - 2016 October 29
۰۰:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4950
تاریخ انتشار: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۱
تعداد بازدید: 101
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «محمود الزهار» در اظهاراتی ضمن اشاره به اینکه حقوق ملت فلسطین در هر زمینه ای ثابت است، تشریح ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «محمود الزهار» در اظهاراتی ضمن اشاره به اینکه حقوق ملت فلسطین در هر زمینه ای ثابت است، تشریح کرد که هیچ طرف یا دولتی نمی تواند این ملت را از حق بازگشت به سرزمینی که از آن کوچانده شده، محروم کند.

وی تصریح کرد که ملت فلسطین از 4 اصل ثابت و محکم برخوردار است که این 4 اصل عبارتند از: عقیده، سرزمین، مقدسات و حق بازگشت آوارگان فلسطینی به شهر و دیار خود.

وی از تمامی ملت فلسطین در داخل و خارج دعوت کرد به حقوق مشروع و ثابت و مقدسات و عقیده خود پایبند بوده و به هیچ وجه از ذره ای از خاک فلسطین چشم پوشی نکنند.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین، این رهبر فلسطینی تاکید کرد که بیش از 60 درصد ملت فلسطین از زمان فاجعه اشغال فلسطین در سال 1948 که شصت و ششمین سالروز این فاجعه برابر است با 15 ماه جاری، از سرزمین خویش کوچانده شده اند.

محمود زهار اقدام کمیته طرح صلح عربی در راستای ازسرگیری مذاکرات بی نتیجه سازش میان تشکیلات خودگردان و دشمن صهیونیستی در قبال مبادله اراضی فلسطینی را تغییر و تحریف تاریخ عنوان کرد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار