امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۹:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 49502
تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۰
تعداد بازدید: 114
به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بعد از مدت‌ها و در دولت یازدهم معاونت ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر ...

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بعد از مدت‌ها و در دولت یازدهم معاونت ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رئیس‌جمهور با انتصاب علیرضا معزی سکاندار تازه‌ای پیدا کرد.

در اهمیت این معاونت همین بس که اصلی‌ترین رابط بین رسانه‌ها و اصحاب خبر با شخص رئیس‌جمهور و همچنین تنظیم و ارائه برنامه‌های خبری اعضای اصلی دولت، است.

پیش از این اسامی متفاوتی برای تصدی این سمت مطرح شده بود از جمله محمدرضا صادق مشاور رئیس‌جمهور، خوشرو معاون اطلاع‌رسانی دفتر رئیس‌جمهور در زمان خاتمی، پور عزیزی مدیر مسئول روزنامه اصلاح طلب بهار و  ... اما در نهایت این سمت به معزی رسید.

انتصاب معزی به سمت معاونت ارتباطات و اطلاع‌رسانی نهاد ریاست جمهوری با حاشیه‌هایی همراه بود که خواندن آنها خالی از لطف نیست.

* امروز و رأس ساعت 14:35 طی تماسی با دفتر محمد شیخان معاون سابق اطلاع‌رسانی دفتر رئیس‌جمهور به وی اطلاع داده می‌شود که رئیس دفتر رئیس‌جمهور به همراه علیرضا معزی و همچنین محمدرضا صادق برای گرفتن معارفه در دفتر معاونت، نزد وی خواهند آمد و این در حالی بود که شیخان پیش از این هیچ اطلاعی از جانشین خود و انجام مراسم معارفه نداشت.

* با توجه به فعالیت چهار ساله شیخان در معاونت مذکور و سوابق سیاسی وی از جمله فعالیت در جنبش دانشجویی و عضو شورای مرکزی سازمان بسیج دانشجویی کشور، مسئولیت بسیج دانشجویی دانشگاههای تهران بزرگ، دبیر شورای عالی فضای مجازی سازمان بسیج مستضعفین انتظار می رفت مراسم تودیع در شان وی برگزار شود اما حتی با وجود تقاضای برخی از کارکنان برای تعویق مراسم و دعوت از کارکنان معاونت برای حضور در مراسم تودیع و معارفه، این درخواست رد می‌شود.

* مراسم تودیع و معارفه با حضور رئیس‌ دفتر رئیس‌جمهور و معاونین فعلی و اسبق برگزار می‌شود و پس از انجام تودیع و معارفه دفتر به صورت رسمی تحویل داده می‌شود.

* نهاوندیان در سخنان خود با اشاره به وظایف سنگین این معاونت خواستار ارتباط دوسویه با رسانه‌ها و همچنین ارتباط با آنها بدون توجه به جبهه‌بندی‌های معمول می‌شود.

* برکناری معاونین سابق ریاست جمهوری در حالی به این صورت برگزار می‌شود که پیش از آن نیز محمدجعفر بهداد معاون سیاسی دفتر رئیس‌جمهور به شیوه مشابهی جای خود را به آشنا سرپرست فعلی معاونت سیاسی دفتر رئیس جمهور داده بود. همچنین عادل محمدیان رئیس مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست بدون اطلاع قبلی تودیع شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها