امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۳:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 49521
تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۲
تعداد بازدید: 47
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری آلمان، یک مقام فلسطینی که خواست نامش فاش نشود، تاکید کرد که اسرائیل در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری آلمان، یک مقام فلسطینی که خواست نامش فاش نشود، تاکید کرد که اسرائیل در جریان مذاکرات بر منحصر شدن مذاکرات بر پرونده امنیت و عدم بررسی پرونده مرزها بر اساس مرزهای سال 1967 اصرار دارد.

به گفته وی هیئت مذاکرات اسرائیلی اصرار دارد که اسرائیل در منطقه الاغوار و دیگر مناطق حساس کرانه باختری باقی بماند و طرف فلسطینی نیز با این امر مخالف می‌کند.

وی افزود که اسرائیل با اظهارات اخیر «محمود عباس» رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین که گفته بود حفاظت از مرزهای دولت فلسطین در درجه نخست بر عهده دستگاه امنیت فلسطین است، مخالف کرده و بر سیطره میدانی اسرائیل اصرار دارد.

مذاکرات سازش بین رژیم صهیونیستی و تشکیلات خودگردان فلسطین اواخر جولای گذشته در نشستی با حضور دو هیئت اسرائیلی و فلسطینی و نظارت وزیر خارجه آمریکا در واشنگتن ازسر گرفته شد و از آن زمان تا کنون چندین دور نشست بین هیئت‌های دو طرف برگزار شده است.

در همین رابطه «یاسر عبدربه» دبیر کمیته اجرایی سازمان آزادی‌بخش فلسطین(ساف) اعلام کرد که هیچ نشانه‌ای دال بر پیشرفت در مذاکرات سازش وجود ندارد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار