امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۱۷:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4953
تاریخ انتشار: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۱
تعداد بازدید: 193
علی کردی نویسنده و محقق کتاب دفتر تحکیم وحدت از آغاز تا انشعاب در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، درباره محتوای این کتاب اظهار داشت: این کتاب ...

علی کردی نویسنده و محقق کتاب دفتر تحکیم وحدت از آغاز تا انشعاب در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، درباره محتوای این کتاب اظهار داشت: این کتاب که به تازگی توسط مرکز اسناد انقلاب اسلامی وارد بازار نشر شده است، مروری است بر سیر شکل گیری این تشکل از ابتدا تا انشعاب آن.

وی افزود: این تشکل که فعالیت‌های آن از مبارزات انجمن‌های اسلامی و در دانشگاه‌ها شروع شد و پس از دیدار با امام خمینی که به انجمن‌های اسلامی فرمودند بروید و با هم تحکیم داشته باشید، شکل گرفت.

این محقق گفت: من در این کتاب به تمام تاریخچه فعالیت‌های این تشکل از ابتدا تا زمانی که در سال 78 دچار انشعاب شده‌اند پرداخته‌ام.

کردی در پاسخ به این سوال که فکر می‌کنید چه بخشی از این کتاب برای مخاطبان جذاب‌تر خواهد بود، اظهار داشت: سیر تاریخی فعالیت‌های این تشکل و مروری بر آنها برای مخاطب جذاب است و اینکه خواننده در می‌یابد چرا یک تشکل که در یک دهه از سر سخت‌ترین مدافعان انقلاب اسلامی است، دچار استحاله فرهنگی می‌شود و درست در نقطه مقابل و در ضدیت و معاندت با انقلاب و نظام قرار می‌گیرد

کتاب دفتر تحکیم وحودت نوشته علی کردی از جدیدترین کتاب‌های مرکز اسناد است که به نمایشگاه کتاب رسیده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها