امروز : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 17
۰۰:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 49533
تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۰۳
تعداد بازدید: 83
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه الوسط بحرین، مدیر کل اداره پلیس استان شمالی این کشور اعلام کرد که خلیل ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه الوسط بحرین، مدیر کل اداره پلیس استان شمالی این کشور اعلام کرد که خلیل المرزوق با دستور دادستانی و به اتهام تحریک و ترویج به جرایم تروریستی در مرکز پلیس حضور یافت و پس از انجام اقدامات قانونی لازم به دادستانی کل تحویل داده شد.
 
همچنین شبکه خبری المیادین در خبری فوری اعلام کرد که معترضان بحرینی در اعتراض به بازداشت خلیل المرزوق معاون سیاسی دبیر کل جمعیت الوفاق بحرین مسیرهای منتهی به پایتخت این کشور را مسدود کردند.

جمعیت الوفاق بحرین در بیانیه ای اعلام کرد: خلیل المرزوق معاون سیاسی دبیرکل جمعیت وفاق و معاون اول مستعفی رئیس مجلس نمایندگان بحرین صبح امروز احضار به مرکز پلیس بدیع احضار شد.

این بیانیه افزود: این اقدام بیانگر افزایش تنش امنیتی و آغاز طرح بزرگ رژیم برای از بین بردن فعالیت سیاسی است.

در این بیانیه آمده است: این احضار ضربه زدن آشکار به فعالیت سیاسی در بحرین است و بیانگر تلاش بی وقفه رژیم برای تشدید اوضاع و بحران در این کشور به شمار می رود.

جمعیت وفاق این احضار را یکی از واکنش های عملی رژیم بحرین به توصیه های جامعه بین المللی در نشست شورای حقوق بشر در ژنو و اقدام 47 کشور در محکوم کردن موارد نقض حقوق بشر در بحرین و درخواست برای آزادی زندانیان سیاسی و اقدام پارلمان اروپا در محکوم کردن اوضاع ناگوار حقوق بشر در این کشور دانست.

این جمعیت افزود: دبیرخانه وفاق نشستی فوق‌العاده را برای بحث درباره وخامت اوضاع امنیتی و ماجراجویی های امنیتی رژیم در ساعات گذشته از جمله پرونده احضار المرزوق و تلاش برای اخراج آیت الله شیخ حسین النجاتی از کشور بعد از سلب تابعیت از او و تلاش برای منحل کردن شورای اسلامی علمایی برگزار می کند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار