امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۹:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 49539
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۰۰
تعداد بازدید: 103
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس شبکه خبری «اسکای نیوز»، در خبری فوری گزارش داد که در انفجار 10 خودروی بمب‌گذاری شده در چند ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس شبکه خبری «اسکای نیوز»، در خبری فوری گزارش داد که در انفجار 10 خودروی بمب‌گذاری شده در چند منطقه مختلف در بغداد پایتخت عراق ۱۹نفر کشته و دست کم ۱۰۰ تن زخمی ‌شدند.
شبکه خبری «روسیا الیوم»، نیز گزارش داد که این انفجارها در منطقه الاعلام، میدان نصر، پارک سعدون، منطقه کراده در مرکز بغداد و مناطق زعفرانیه و الشعله روی داده است.
خبرنگار شبکه خبری «المیادین»، نیز گزارش داد که در انفجار یک خودروی بمب‌گذاری شده در منطقه زعفرانیه بغداد یک شهروند عراقی کشته و 7 تن دیگر زخمی‌ شده‌‌اند، در انفجار یک خودروی بمب‌گذاری شده در منطقه العامل بغداد نیز 2 تن کشته و 8 نفر دیگر زخمی‌شدند.
در ادامه این گزارش تأکید شده است که در انفجار دو خودروی بمب‌گذاری شده در شهرک «صدر» بغداد 6 نفر کشته و 15 تن دیگر زخمی‌ شده‌اند و در انفجار یک خودروی بمب‌گذاری شده در «البتاوین» در مرکز پایتخت عراق نیز 3 شهروند عراقی کشته و 11 تن دیگر زخمی‌ شدند.
از سوی دیگر نیز افراد مسلح ناشناس با ایجاد ایست بازرسی در منطقه «الشورا» در نینوا 7 سرباز ارتش عراق را به قتل رساندند.
انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها