امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۰۷:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 49544
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۰۲
تعداد بازدید: 127
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اخضر ابراهیمی نماینده مشترک اتحادیه عرب و سازمان ملل در امور سوریه گفت بعید است گفت‌وگوهای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اخضر ابراهیمی نماینده مشترک اتحادیه عرب و سازمان ملل در امور سوریه گفت بعید است گفت‌وگوهای صلح درباره جنگ داخلی سوریه قبل از ماه اکتبر آغاز شوند.

آقای ابراهیمی گفت: «چیزی که اهمیت دارد این است که توافق بین روسیه و آمریکا تأیید شود، ادامه داشته باشد و این دو کشور با کمک همدیگر سایر کشورها را بسیج کنند تا ما در نهایت به سمت یک راه حل سیاسی حرکت کنیم.
روسیه و امریکا هفتم می ۲۰۱۳ میلادی درباره برگزاری یک کنفرانس بین‌المللی که پیرو نشست ژنو (ژنو ۱) در ژوئن ۲۰۱۲ خواهد بود، به توافق رسیدند.
دولت سوریه بدون هرگونه قید و شرط، آمادگی خود را برای شرکت در کنفرانس صلح ژنو، برای کمک به پایان بحران و ناآرامی‌های مرگبار در این کشور عربی، ابراز کرده است.
این درحالی است که تاریخ برگزاری کنفرانس ژنو-۲ با توجه به ادامه اختلاف‌نظر ائتلاف مخالفان سوریه بر سر شرکت در دومین مذاکرات ژنو همچنان در هاله‌ای از ابهام باقی مانده است.
سوریه از سال ۲۰۱۱ میلادی صحنه خشونت و ناآرامی‌های مرگبار است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها