امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۹:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 49575
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۰۰
تعداد بازدید: 101
پرویز سروری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با اشاره به جلسه اخیر شورای اسلامی شهر تهران و اظهار داشت: در این جلسه ابوالفضل قناعتی، علیرضا دبیر و ...

پرویز سروری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با اشاره به جلسه اخیر شورای اسلامی شهر تهران و اظهار داشت: در این جلسه ابوالفضل قناعتی، علیرضا دبیر و محسن پیرهادی از سوی اعضای شورای اسلامی شهر تهران، جهت عضویت در شورای اسلامی شهرستان ری انتخاب شدند.

وی تصریح کرد: معصومه آباد، مرتضی طلایی و رحمت‌الله حافظی دیگر اعضای شورای اسلامی شهر تهران جهت عضویت در شورای اسلامی شهرستان شمیرانات انتخاب شدند ضمن اینکه در خصوص تعیین اعضای شورای اسلامی شهرستان تهران نیز رای‌گیری صورت گرفت که به ترتیب مهدی چمران، احمد مسجدجامعی و پرویز سروری انتخاب شدند.

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت:‌ از بین این تعداد افراد، نهایتاً یک نفر به عنوان نماینده شهرستان تهران انتخاب خواهد شد.

سروری بیان داشت: تا 12 مهرماه نماینده استان تهران برای شورای عالی استان‌ها مشخص خواهد شد و این درحالی است که در بین گزینه‌های اشاره شده، مهدی چمران شانس بیشتری را برای انتخاب دارد.

عضو شورای اسلامی شهر تهران در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم شورای عالی استان‌ها در دوره جدید بتواند همانند دوره‌های گذشته تعامل خوبی را با دولت داشته باشد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها