امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۲۲:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 49614
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۱
تعداد بازدید: 61
محمد علی نجفی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس در پاسخ به اینکه بین نگاه اقتصادی و اشتغالزایی رئیس جمهور به بحث گردشگری با نگاه فرهنگی شما به عنوان ...

محمد علی نجفی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس در پاسخ به اینکه بین نگاه اقتصادی و اشتغالزایی رئیس جمهور به بحث گردشگری با نگاه فرهنگی شما به عنوان معاون رئیس جمهور به گردشگری تناقض وجود دارد و چگونه به یک هدف مشترک خواهید رسید؟ گفت: هیچ تناقضی وجود ندارد، نگاه ما فرهنگی است. معتقدم هر اقدامی در زمینه گردشگری نفساً اقدامی فرهنگی است.

وی ادامه داد: حتماً اشتغالزایی در گردشگری محقق می شود اتفاقاً با این نگاه جدید، گردشگری را بیشتر می توان رونق داد.

معاون رئیس جمهور افزود: در گردشگری خارجی بخشهایی از روحانیون بنا به دلایلی و بر اساس برداشتهایی یک مقدار نگرانی هایی دارند وقتی ما صحبت از نگاه فرهنگی به گردشگری می کنیم اولین اثرش این است که انشاءالله این نگرانی ها یا به کلی زائل می شود یا کمتر می شود.

رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری تصریح کرد: معتقدم گردشگری در هر سطحی اتفاقی است که یک ملاقات فرهنگی رخ می دهد و این ملاقات، فی نفسه فرهنگی است.

نجفی در خصوص سفر به آمریکا و مسئله صدور ویزا نیز گفت: قبلاً مسئولان سازمان با وزارت اطلاعات و وزارت امور خارجه صحبت هایی داشته اند بنابراین هماهنگی هایی انجام شده است در این سفر هم مشکلات دقیق تر مطرح می شود و جمع بندی می کنیم.

وی افزود: رئیس جمهور هم تأکید کرده اند که موانع اجرایی اداری هر چه زودتر برداشته شود.

انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها