امروز : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 18
۱۴:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 49621
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۲
تعداد بازدید: 86
به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در پاسخ انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان اتانول ایران آمده است: شرکت ...

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در پاسخ انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان اتانول ایران آمده است:

شرکت اتحادیه از سال 1383 تعطیل و خط تولید خود را جمع‌آوری نموده است، ضمناً این شرکت از همان سال عضویتی در انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان اتانول ایران نداشته است.

همانطور که استحضار دارید، متخلفین و قاچاقچیان با سوء استفاده از اسامی کارخانه‌ها، با مارک‌های جعلی بر روی محصولات تولیدی خود این کالاها را به بازار روانه می‌کنند.

قابل ذکر اینکه کارخانه‌های تحت پوشش انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان اتانول ایران تحت نظارت مستمر و دائمی سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت و این انجمن فعالیت نموده و با هرگونه تخلفی با آنان برخورد قانونی و جدی صورت می‌گیرد.

توضیحات فارس

یادآوری می‌شود که گزارش «الکل گندم همچنان قربانی می‌گیرد» صرفاً هشداری نسبت به شیوع مصرف خوراکی الکل گندم در جامعه بوده و خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس قصدی مبنی بر نام بردن از شرکتی خاص در این زمینه نداشته است.

نکته‌ای که باید بر آن تاکید شود آن است که هم اکنون الکل اتحادیه به صورت قاچاق تولید شده و در سوپرمارکت‌ها به فروش می‌رسد.
مطالب مطرح شده از سوی انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان اتانول ایران این مطلب را بیش از پیش گوشزد می‌کند که باید دستگاه‌های متولی بر امر قاچاق کالا و سوء استفاده از نام سایر کارخانه‌ها تیزبین‌تر عملکرده و جلوی این فرآیند معیوب را بگیرند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار