امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۱۶:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 49632
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۲
تعداد بازدید: 59
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از مجله الجزیره العربیه، احزاب و جمعیت‌های مخالف بحرینی به شدت بازداشت خلیل المرزوق فرد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از مجله الجزیره العربیه، احزاب و جمعیت‌های مخالف بحرینی به شدت بازداشت خلیل المرزوق فرد شماره 2 جمعیت وفاق و نایب رئیس اول مستعفی پارلمان بحرین را محکوم کردند و این اقدام را تحول خطرناکی دانستند که حکایت از ضربه زدن به فعالیت سیاسی و جمعیت‌های سیاسی دارد.

این احزاب و جمعیت‌ها خواستار آزادی فوری المرزوق، احترام به فعالیت سیاسی، عدم تعرض به سیاستمداران و حقوقدادنان و فعالان و شهروندان، احترام به دیدگاه دیگران به جای تعقیب و بازداشت صاحبان نظرات مخالف با حکومت و نقض حقوق آنها، شد.

احزاب و جمعیت‌های مخالف تاکید کردند: فعالیت سیاسی و حقوقی زیر محدودیت و تنگنا جامعه بین‌المللی را با مسئولیت اخلاقی برای مهار دستگاه حکم و طرح‌های امنیتی خطرناکش مواجه می‌کند که همه شخصیت‌ها و نهادها و شهروندان را شامل می‌شود.

این احزاب و جمعیت‌ها گفتند که همه گزینه‌های ممکن و موضعگیری‌های اعتراض آمیز را برای رد این اقدام رژیم و همه اقدامات تنش آمیز دیگرش را بررسی می‌کند و از جمله این اقدامات ظلم و اهانت برای ساکت کردن صدای خواهان تحول دموکراتیک در بحرین است.

رژیم بحرین خلیل المروزق را دیروز احضار و بعد از بازجویی بازداشت کرد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها