امروز : پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 23
۱۹:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 49687
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۲
تعداد بازدید: 27
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری بحرین، دادستانی کل از خلیل المروزق معاون سیاسی دبیرکل جمعیت وفاق ملی اسلامی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری بحرین، دادستانی کل از خلیل المروزق معاون سیاسی دبیرکل جمعیت وفاق ملی اسلامی بازجویی کرد و دستور بازداشت 30 روزه او را برای تحقیقات و تفهیم اتهام درخصوص تحریک به ارتکاب جرایم تروریستی و سوء استفاده از سمتش در یک جمعیت  سیاسی تاسیس شده براساس قانون و دعوت به ارتکار جرایم تروریستی صادر کرد.

برپایه این گزارش، دادستانی کل بحرین دستور بازداشت المرزوق را براساس این ادعا صادر کرد که "نتایج تحقیقات نشان می دهد المرزوق با سازمان تروریستی ائتلاف 14 فوریه ارتباط داشته و به آن کمک کرده است و همچنین سخنرانی تحریک آمیز برای ارتکاب جرایم تروریستی ایراد کرده است".

درهمین حال، همزمان با موج محکومیت بازداشت المرزوق، شهروندان بحرینی نیز با آمدن به خیابانها اعتراض خود را با این بازداشت ابراز داشتند.

خبرنگار شبکه تلویزیونی المیادین گزارش داد: تظاهرات کنندگان بحرینی تعدادی از خیابانهای نزدیک شهر منامه را در اعتراض به بازداشت معاون دبیرکل جمعیت وفاق بستند.

بحرین از سال 2011 میلادی شاهد تظاهرات مسالمت آمیز مردمی است که با سرکوبگری رژیم مواجه شده است.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها