امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۲۲:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 49690
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۲
تعداد بازدید: 67
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شبکه اسکای نیوز در خبری فوری گزارش داد که چهار نفر از شهرک‌نشینان به مسجدالاقصی یورش بردند که ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شبکه اسکای نیوز در خبری فوری گزارش داد که چهار نفر از شهرک‌نشینان به مسجدالاقصی یورش بردند که پس ازآن نیروهای پلیس رژیم صهیونیستی اقدام به شلیک گاز اشک‌آور به سمت فلسطینیان حاضر در این مسجد کردند.

بر اساس این گزارش نیروهای ویژه اسرائیل از صبح امروز چهارشنبه همزمان با عید یهودیان به منظور تامین امنیت شهرک‌نشینان صهیونیست، در صحن‌های مسجدالاقصی مستقر شده‌اند.

شاهدان عینی گفتند که عناصری از یگان‌های ویژه صبح امروز از سمت باب المغاربه به مسجدالاقصی یورش آورده و در صحن‌های آن استقرار پیدا کردند.

نیروهای پلیس رژیم اشغالگر از ورود شهروندان اعم از زن و مرد و کوک به داخل مسجد الاقصی ممانعت می‌کند و همچنین به طلاب علم نیز اجازه ورود به مدارس دینی الاقصی را نداد.

کنست(پارلمان) رژیم صهیونیستی روز گذشته در راستای تلاش این رژیم برای تقسیم‌بندی مسجدالاقصی و یهودی‌سازی آن، در نشست خود با ورود آزادانه یهودیان به مسجدالاقصی موافقت کرد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها