امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۵:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 49697
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۳
تعداد بازدید: 121
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فیلم‌نامه این فیلم با نگاهی به یک مقاله روزنامه‌ای نوشته شده که سال 2002 بحث و جنجال زیادی را ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فیلم‌نامه این فیلم با نگاهی به یک مقاله روزنامه‌ای نوشته شده که سال 2002 بحث و جنجال زیادی را در آمریکا برانگیخت.

این مقاله توسط کاتا پولیت در نشریه نیویورکر به چاپ رسید و این نویسنده و روزنامه نگار در همان زمان گفت که آن را بر اساس یک ماجرای واقعی نوشته است.

کینگرلی در این فیلم در نقش معلم آموزش رانندگی پاتریشیا کلارسن بازی می‌کند که در طول قصه فیلم، تضاد و درگیری زیادی با یکدیگر دارند.

کاراکتر کینگرلی زمانی با کلارسن آشنا می‌شود که او تازه از یک درهم شکستگی عصبی بیرون آمده و قصد دارد حضور فعالی در سطح جامعه داشته باشد.

بن کینگرلی خیلی زود متوجه روحیه خشن، سرسخت و مرد ستیز کاراکتر کلارسن می‌شود و تلاش می‌کند منبع این مسئله و مشکل را پیدا کند.

وی می‌فهمد همسر کلارسن به وی خیانت و رهایش کرده است. کلارسن که نمی‌تواند این موضوع را بپذیرد خانه نشین و منزوی شده و ارتباط خود را با دنیای خارج قطع می‌کند.

او که به دلیل این مشکل به شدت افسرده حال شده، بزودی تصمیم می‌گیرد پیله تنهایی را شکسته و در اولین قدم رانندگی با ماشین را یاد بگیرد تا به استقلال برسد.

به نوشته سایت اینترنتی ددلاین، نکته حالب در ارتباط با کاراکتر کیتنگرلی در«آموزش رانندگی» این است که یک مهاجر سیاسی هندی و سیک مذهب است.

این مهاجر هندی تلاش زیادی می‌کند نسبت به دانشجوی خود صبور باشد و این در حالی است که خانواده‌اش در تدارک یک ازدواج از پیش تعیین شده برای او هستند و وی هنوز همسر آینده‌اش را ملاقات نکرده است.

زمانی که مسائل و مشکلات این دو کاراکتر پیچیده و متفاوت در هم گره می‌خورد، آن‌ها مجبور می‌شوند با یکدیگر همکاری کنند تا بتوانند مشکلات خود را حل کنند.

بن کینگرلی که در دهه هشتاد میلادی در درام تاریخی «گاندی» در نقش رهبر مبارزات ضد استعماری مردم هند بازی کرد (و برای آن اسکار بهترین بازیگر مرد را گرفت) در«آموزش رانندگی» دوباره به ریشه‌های هندی خود بر می‌گردد.

این بازیگر که در کشور هند به دنیا آمده است، قبل از این هم در فیلم درام «مرثی»ه در سال 2008 با ایزابل کویست همکاری کرده است.
انتهای پیام/ا
برچسب ها:
آخرین اخبار