امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۲۰:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 49717
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۱
تعداد بازدید: 58
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، یوسف رشیدی با بیان این مطلب اظهار کرد: تهیه و تدوین تراز آلودگی صوتی شهر تهران به تفکیک مناطق ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، یوسف رشیدی با بیان این مطلب اظهار کرد: تهیه و تدوین تراز آلودگی صوتی شهر تهران به تفکیک مناطق صورت گرفته است و براساس بررسی های انجام شده، مشخص شده است که 330 مرکز درمانی و 1326 مرکز آموزشی پایتخت آلودگی صوتی بیش از حد استاندارد دارند.

وی تصریح کرد: همچنین براساس بررسی های صورت گرفته 250 مرکز درمانی و 419 مرکز آموزشی تهران از نظر آلودگی صوتی در شرایط بحرانی قرار دارند.( منظور از شرایط بحرانی آلودگی صوتی، 15 دسی بل بیش تر از حد استاندارد است).

رشیدی با تاکید براینکه مهمترین منبع تولید صدا در محیط های شهری تردد خودروها و موتورسیکلت ها است گفت: متاسفانه دو معضل اصلی شهر تهران ، آلودگی هوا و صدا است که هر دو این معضلات راه کارهایی یکسان دارند که همانا توسعه حمل و نقل عمومی،ارتقا کیفیت خودروها و موتورسیکلت ها، استفاده کمتر از وسایل نقلیه شخصی و... است.

وی ابراز امیدواری کرد که دولت جدید برای حل معضلات اصلی تهران و سایر شهرهای کشور از جمله ترافیک، آلودگی هوا و صدا، اقدامات اساسی و زیر بنایی را محقق کند و ضمن ارتقای کیفیت خودروها و سوخت شاهد همکاری گسترده دولت برای توسعه حمل و نقل عمومی در کل شهرهای کشور باشیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها