امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۶:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 49726
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۲
تعداد بازدید: 116
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری «روسیا الیوم»، یک منبع آگاه امنیتی تأکید کرد که یک شهروند فرانسوی که در پی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری «روسیا الیوم»، یک منبع آگاه امنیتی تأکید کرد که یک شهروند فرانسوی که در پی نقض قانون منع آمد و شد به همراه تعداد دیگری از شهروندان مصری بازداشت شده بود، در بازداشت‌گاهی در قاهره به دست هم بندی‌هایش مضروب شد و در پی شدت جراحات جان خود را از دست داد.

این منبع افزود که این شهروند فرانسوی حدود یک هفته در حالت مستی در منطقه «الزمالک» قاهره به دلیل نقض قانون منع آمد و شد بازداشت شده و به مرکز پلیس «قصر نیل» منتقل شده بود.

یک منبع قضائی تأکید کرد که 6 هم بند این شهروند فرانسوی که اقدام به ضرب وی کرده بودند به اتهام قتل وی مراحل بازجویی را طی می‌کنند.

سفارت فرانسه در قاهره نیز ضمن تأکید بر این مسئله که این شهروند فرانسوی مدتی طولانی مقیم مصر بوده، خواستار ارائه توضیحاتی از سوی نهادهای قضائی مصر در ارتباط با کشته شدن وی شدند.

از سوی دیگر نیز در حمله افراد مسلح به تظاهرات حامیان مرسی در پورت سعید یک شهروند مصری کشته و یک تن دیگر نیز زخمی شده است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار