امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۸:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 49728
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۲
تعداد بازدید: 72
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از مجله الجزیره العربیه، احمد جبیلی رئیس حزب خلق دموکراتیک گفت: این حزب در مسیر ارایه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از مجله الجزیره العربیه، احمد جبیلی رئیس حزب خلق دموکراتیک گفت: این حزب در مسیر ارایه شکایت به دادگاه لاهه درخصوص اقدامات رژیم قطر و شبکه الجزیره در تحریک کردن ملت مصر علیه ارتش و ایجاد شکاف در بین آنها درقبال ارتش است.

درهمین حال، اشرف فتح الباب دبیرکل حزب خلق دموکراتیک مصر بر ضرورت به جریان انداختن شکایت کیفری علیه مجریان و شرکت کنندگان در برنامه های شبکه های اقماری الجزیره قطر و افرادی که به دنبال ایجاد شکاف و دو دستگی بین ملت مصر و ارتش و برهم زدن صلح و امنیت داخلی با ترویج هرج و مرج در مصر و بسیاری از جرایم به اسم آزادی رسانه ای هستند، تاکید کرد.

وی خواستار تسریع در ارایه اسناد و مدارک به دستگاه قضایی مصر برای تعیین تکلیف کسانی که مصری ها را علیه کشورشان می شورانند، شد.

درهمین حال، مهندس محمد عبدالخالق الشبراوی از شیوخ مصری بر تسریع در سلب تابعیت یوسف القرضاوی رئیس اتحادیه جهانی علمای مسلمان به خاطر فتوا در قیام علیه ارتش مصر شد.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها