امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۱:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 49744
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۳
تعداد بازدید: 57
«حسن محمدی» مدیر‌عامل اتحادیه تشکل‌های قرآنی در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از برگزاری جلسه ...

«حسن محمدی» مدیر‌عامل اتحادیه تشکل‌های قرآنی در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از برگزاری جلسه هیئت مدیره اتحادیه تشکل‌های قرآنی خبر داد و گفت: جلسه هیئت مدیره اتحادیه تشکل‌های قرآنی 23 شهریور‌ماه 1392 برگزار شد و طی آن آیین‌نامه اجرایی تأسیس اتحادیه‌های استانی به همراه جدول زمان‌بندی آن به تصویب اعضا رسید، همچنین در این جلسه عضویت چند مؤسسه در اتحادیه تشکل‌ها مطرح و تصویب شد.

حمایت از مؤسسات قرآنی قطع شده است

وی از قطع حمایت‌ها از مؤسسات قرآنی خبر داد و گفت: متأسفانه حمایت از مؤسسات قرآنی به صورت کامل قطع شده و این امر سبب بروز مشکلات فراوانی برای آنها شده است.

نبود بودجه دلیل قطع حمایت از مؤسسات

محمدی در خصوص دلایل قطع حمایت‌ها گفت: با پی‌گیری‌های بعمل‌ آمده، عدم پرداخت بودجه‌های قرآنی به معاونت قرآن و عترت، دلیل این موضوع بیان شده است، این در حالی است که برخی از مؤسسات پرونده تشکیل داده و در صف دریافت کمک‌ها هستند، همچنین این موضوع سبب شده تا مؤسسات فشار زیادی را تحمل کنند.

همه تلاش خود را برای ادغام اتحادیه‌ها انجام داده‌ایم

مدیر عامل اتحادیه تشکل‌های قرآنی در خصوص ادغام اتحادیه‌های قرآنی کشور گفت: برای ادغام اتحادیه‌ها ما هر کاری که می‌توانستیم انجام دادیم و همه وعده‌ها را عملی کردیم حتی برای تألیف قلوب دوستان جلساتی را برگزار و موضوع ادغام را در مجمع اتحادیه تشکل‌ها به تصویب رساندیم.

انگیزه ادغام اتحادیه‌ها در سازمان تبلیغات وجود ندارد

محمدی از امضای تفاهم‌نامه با رئیس سازمان تبلیغات و دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی خبر داد و گفت: طی تفاهم‌نامه‌ای که به امضای آقایان خاموشی و مخبر رسید، قرار بود موضوع ادغام تسهیل شود، اما احساس می‌کنم اراده و انگیزه برای ادغام در سازمان تبلیغات وجود ندارد.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار