امروز : چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 18
۱۰:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 49775
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۱
تعداد بازدید: 88
محمود علیزاده طباطبائی وکیل خانواده هاشمی رفسنجانی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره پرونده شکایت ...

محمود علیزاده طباطبائی وکیل خانواده هاشمی رفسنجانی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره پرونده شکایت مهدی هاشمی از حمید رسایی و مراحل رسیدگی به آن، گفت: این پرونده هنوز در دادگاه ویژه روحانیت در حال بررسی است.

وی با بیان اینکه ما مدارک و مستندات خود را مبنی بر غیر واقعی بودن اظهارات رسایی در مجلس به دادگاه ویژه روحانیت تحویل دادیم، تصریح کرد: ولی به دلیل اینکه وکیل حق حضور در دادگاه ویژه روحانیت را ندارد از مراحل بررسی بی اطلاع هستم.

طباطبائی خاطرنشان کرد: دادگاه ویژه روحانیت بررسی های خود را انجام داده ولی هنوز نتیجه بررسی ها و حکم احتمالی به ما ارائه نشده است.

عوض حیدرپور نماینده مردم شهررضا نیز در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به بررسی نطق حمید رسایی درباره خانواده هاشمی رفسنجانی، گفت: بنا به درخواست یک شعبه دادگاه ویژه روحانیت برای بررسی نطق آقای رسایی، ما فیلم اظهارات ایشان در صحن علنی مجلس را بررسی کردیم.

وی افزود: دادگاه از هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان خواسته بود تا درباره اینکه اظهارت آقای رسایی در چارچوب ایفایی وظایف نمایندگی بوده یا نه، نظر دهد و لذا ما بر همین اساس تمام نطق آقای رسایی را بازبینی کردیم.

حیدرپور گفت: در دو سه مورد از اظهارات آقای رسایی، نظر هیئت این بود که ایشان خارج از حیطه ایفای وظایف نمایندگی مطالبی را مطرح کرده است.

وی گفت: نظر هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان، توسط رئیس این هیئت به دادگاه ویژه روحانیت ارسال شده است.

بنابر این گزارش، حمید رسایی 14 مرداد سال جاری در نطق میان دستور خود در مجلس شورای اسلامی مطالبی را درباره دست داشتن برخی افراد در فتنه مطرح کرد که با شکایت خانواده هاشمی روبرو شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار