امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۵:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 49795
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۲
تعداد بازدید: 61
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد صادق اکبری گفت: دایره نخبگی به المپیادهای علمی و کسب عنوان در این المپیادها محدود نبوده ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد صادق اکبری گفت: دایره نخبگی به المپیادهای علمی و کسب عنوان در این المپیادها محدود نبوده و جوانی که در عرصه کشاورزی و یا دفاع از میهن اسلامی نوآوری کرده در داخل این محدوده قرار می گیرد.

وی افزود: به منظور گسترده تر کردن دایره نخبگی کشور، جشنواره علی اکبر(ع) را راه اندازی کردیم که تاکنون پنج دوره آن برگزار شده و در هر مرحله 55 جوان نمونه و برتر کشور انتخاب و معرفی شده‌اند.

اکبری تصریح کرد: انسان زمانی که متولد می‌شود نمودار رشدی را که نقاط برجسته آن ضعف، قدرت و ضعف مجدد است طی می‌کند و دوران جوانی نقطه اوج این نمودار محسوب می شود و تمام توفیقات و برکات زندگی یک فرد، حاصل استفاده صحیح از این دوران است.

وی افزود: اگر جوانی در مرحله ای از زندگی به موفقیتی دست یابد و آن را نقطه اوج زندگی خود حساب کند دچار آفت می‌شود و باید به موفقیت‌های خود ادامه دهد تا به نقطه اوج زندگی که همان بندگی خداست دست یابد.

اکبری نقش اداره ورزش و جوانان را در هدایت جوانان بسیار مهم ارزیابی کرد و گفت: مطالعه، پژوهش و رصد فعالیت‌های جوانان بر اساس شاخصه‌های تعیین شده و اعلام آن به دستگاه‌های مرتبط، می‌تواند جوانان این مرز و بوم را بیشتر و بهتر در مسیر موفقیت قرار دهد.

وی افزود: تشکیل مجمع مشورتی جوانان در معاونت جوانان وزارت ورزش، هدف و برنامه بعدی این معاونت بوده که با تشکیل آن، جوانان نمونه و برتر به راحتی در این مجمع حضور می‌یابند و با معاونت ارتباط دایمی خواهند داشت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها