امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۳:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 49796
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۲
تعداد بازدید: 52
مجید امرایی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت: آغاز فعالیت دانشکده روزنامه‌نگاری در انتظار صدور مجوزهای نهایی است که از این مجوز باید ...

مجید امرایی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت: آغاز فعالیت دانشکده روزنامه‌نگاری در انتظار صدور مجوزهای نهایی است که از این مجوز باید از سوی دانشگاه جامع علمی کاربردی صادر شود.

مدیرعامل سرای روزنامه‌نگاران افزود: در این زمینه برنامه‌ریزی‌های لازم انجام شده است و در انتظار صدور مجوز‌های نهایی هستیم.

وی بیان داشت: این دانشگاه در ابتدای امر در دو رشته روابط عمومی و روزنامه‌نگاری فعالیت خود را آغاز می‌کند، علاوه بر این بخشی را به روزنامه‌نگاران و بورسیه‌هایی که معاونت مطبوعاتی در نظر می‌گیرد، اختصاص خواهد داد.

امرایی اضافه کرد: نفس برگزاری این رشته در دانشگاه جامع در دو حیطه است، گروه اول کسانی را شامل می‌شود که از طریق کنکور وارد این دانشگاه می‌شوند و گروه دوم افرادی را شامل می‌شود که از طریقی برای حضور در این دانشگاه ثبت نام به عمل آورده‌اند.

مدیرعامل سرای روزنامه‌نگاران با بیان اینکه صاحب امتیاز این دانشگاه سرای روزنامه‌نگاران است، یادآور شد: در مرحله نخست این دانشگاه حدود 80 دانشجو را پذیرا خواهد بود.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها