امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۰۶:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4980
تاریخ انتشار: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۱
تعداد بازدید: 116
رضا ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اعلام این خبر گفت: ما در طول سال 90 شاهد تشکیل 16 هزار پرونده ...

رضا ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اعلام این خبر گفت: ما در طول سال 90 شاهد تشکیل 16 هزار پرونده در ارتباط با تخلفات بهداشتی و دارویی بودیم و به طور میانگین هم در هر ماه 1000 پرونده بهداشتی و دارویی را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

وی افزود: در زمینه تخلفات بهداشتی و دارویی ما در هر ماه شاهد تشکیل پرونده‌های زیادی هستیم.

ملکی با اشاره به گران فروشی و فروش غیرمجاز برخی از اقلام دارویی در داروخانه‌ها افزود: بازدید از داروخانه‌ها در حیطه کار دانشگاه‌های علوم پزشکی است، البته اگر نباز به کمک ما داشته باشند مأموران ما در شعب ویژه با این دوستان همکاری لازم را خواهند داشت.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران در ادامه تصریح کرد: یک بخش از صلاحیت تعزیرات حکومتی رسیدگی به تخلفات دارویی است و در حال حاضر نیز 3 شعبه سازمان تعزیرات به صورت تخصصی به تخلفات دارویی و بهداشتی رسیدگی می‌کنند.

وی میزان جریمه‌ها را از 50 هزار تومان تا بیش از 3 میلیارد دانست و گفت: رسیدگی به پرونده‌های گران‌فروشی دارو، شرکت ها متخلف در امر پخش دارو و به طور کلی اقدامات غیرمجاز در این زمینه برای ما از اولویت خاصی برخوردار است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها