امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۹:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 49820
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۳
تعداد بازدید: 73
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دومین جلسه شورای سیاستگذاری جشنواره بین‌المللی دوسالانه ادبی شهریار عصر ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دومین جلسه شورای سیاستگذاری جشنواره بین‌المللی دوسالانه ادبی شهریار عصر روز گذشته 26 شهریور ماه سال‌جاری در دانشکده ادبیات دانشگاه الزهرا برگزار شد.

این جلسه با حضور نمایندگان سازمان‌ها، دانشگاه‌ها و ارگان‌های مختلف تشکیل شد، دبیرخانه این جشنواره ضمن قدردانی از نهادها و ارگان‌های حاضر در جلسه، نظرات مختلف اجرایی، تخصصی و چگونگی برگزاری این جشنواره را اخذ کردو اعضا به تبادل نظر و گفت‌وگو پرداختند.

در این نشست پیرامون آئین‌نامه جشنواره بحث و نتیجه‌گیری شد و در ادامه برای برگزاری جشنواره نظراتی ارائه شد. آئین ‌نامه نهایی در حال تصویب بوده و اعضا بر اساس راهکارهای ارائه شده مواردی را در آن قابل اعتنا دانستند.

دکتر صفی‌پور معاون سازمان اسناد و کتابخانه ملی، دکتر پارسا از وزارت علوم از جمله افراد حاضر در این جلسه بودند.

،بر این اساس نخستین دوره جایزه جهانی ادبی استاد شهریار شهریورماه سال 93 در تهران برگزار خواهد شد.کمیته اعطای جایزه اعلام کرد که این جایزه در سطح بالاترین ارزش مادی و معنوی در نوع جوایز مشابه در جمهوری اسلامی ایران و با ماهیت غیر دولتی اعطا خواهد شد.

موضوع این جایزه بین المللی نوآوری و انجام کار علمی و پژوهشی و تألیفی در قلمرو زبان و ادبیات فارسی با تأکید بر آثار استاد شهریار خواهد بود.

مراسم اعطای نخستین دوره جایزه جهانی ادبی استاد شهریار در شهریور ماه سال 1393 در تهران برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار