امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۰:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 49823
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۳
تعداد بازدید: 44
خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس :"محمد احسانی" با حکم دکتر "حجت الله ایوبی" به عنوان معاون آثار سینمایی و سمعی وبصری سازمان سینمایی ...

خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس :"محمد احسانی" با حکم دکتر "حجت الله ایوبی" به عنوان معاون آثار سینمایی و سمعی وبصری سازمان سینمایی منصوب شد. به گزارش روابط عمومی سازمان سینمایی در متن حکم احسانی آمده است:
 
نظر به سوابق ارزشمندتان در مدیریت های فرهنگی و هنری به موجب این حکم به سمت معاون آثار سینمایی و سمعی وبصری منصوب می شوید.
 
انتظارمی رود با شفاف سازی مراحل صدورپروانه،قانون گرایی وایجاد زمینه های مساعد برای تولید آثارارزشمند متناسب با ارزش های والا وناب اسلامی و با پایبندی به عدالت در تعامل با همه سینماگران گامهای بلندی جهت اعتلای صنعت سینمای پرافتخارایران اسلامی بردارید.
 
موفقیت روز افزونتان را در انجام مسئولیت خطیر از خداوند منان خواهانم.
 
"محمد احسانی" متولد 1345 در شبستر و دارای مدرک دکترا در رشته مبانی حقوق اسلامی است.
 
وی از سال 73 تا کنون به عنوان: مدیر کل اجتماعی شبکه سه سیما،قائم مقام شبکه پنج سیما(تهران)،مدیر کل طرح و برنامه معاونت سیما و مدیر کل مطالعات راهبردی با سازمان صدا و سیما همکاری داشته است ؛ ضمن آنکه وی از سال 86 تا87 نیز به عنوان معاون سازمان فرهنگی ،هنری شهرداری تهران خدمت کرده است.
 
انتهای پیام / ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها