امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۱:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 49830
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۰
تعداد بازدید: 51
سردار سیدمحمد حجازی معاون آماد و پشتیبانی ستاد کل نیروهای مسلح در گفتگو با خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به ...

سردار سیدمحمد حجازی معاون آماد و پشتیبانی ستاد کل نیروهای مسلح در گفتگو با خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به وضعیت منافقین در عراق و حمله اخیر به اردوگاه اشرف اظهار داشت: وقتی که منافقین این همه ظلم به مردم عراق کردند و مردم عراق دیدند که آنها هم زمین‌هایشان را غصب کرده‌اند و هم در سرکوب آنها به کمک رژیم صدام شتافتند و آن همه جنایت را در حق عراق کردند، طبیعی است که این خشم مردم فوران کند و شعله‌ور شود و دامن آنها را بگیرد.

حجازی تصریح کرد: حمله به این اردوگاه بدیهی بود و البته سابقه هم داشته و قبلا مردم در مقابل پادگان اشرف تجمع کرده بودند و خواستار اخراج آنها بودند.

معاون ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به نقش آمریکا در حضور منافقین در عراق گفت: اما متاسفانه قدرت‌های حامی آنها بویژه آمریکا مانع برخورد و اخراج‌شان می‌شد.

وی تاکید کرد: به هر حال خشم مردم عراق دامن منافقین را گرفت و این اتفاق افتاد. این سرنوشت محتومی بود که در انتظار منافقین بود.

معاون ستاد کل نیروهای مسلح همچنین با اشاره به فرارسیدن هفته دفاع مقدس و رژه نیروهای مسلح، اعلام کرد: دستاوردهای جدیدی در حوزه نظامی وجود دارد که در رژه 31 شهریور عرضه می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار