امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۳:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 49854
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۱
تعداد بازدید: 43
لاله افتخاری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به مفهوم ...

لاله افتخاری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به مفهوم «نرمش قهرمانانه» در سخنان مقام معظم رهبری در جمع فرماندهان سپاه اظهار داشت: مقام معظم رهبری عبارت زیبایی را به کار بردند که در عین کوتاهی، پرمحتوا بود.

وی افزود: واژه «نرمش قهرمانانه» بدان معناست که در نظام جمهوری اسلامی ایران بن‌بست وجود ندارد و می‌توان با توجه به قوانین و ظرفیت‌ها موجود بر سر رسیدن به خواسته‌ها با طرف‌های مقابل به گفت‌وگو نشست.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه مفهوم «نرمش قهرمانانه» به معنای واکنش منفعلانه و کوتاه ‌آمدن در مقابل خواسته دیگران نیست، خاطرنشان کرد: در «نرمش قهرمانانه» باید عزت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران مد نظر قرار گرفته شود و چنانچه نرمشی صورت گیرد باید قهرمانانه باشد نه منفعلانه و از سر کوتاه ‌آمدن بر سر خواسته مخالفان.

افتخاری تصریح کرد: واژه «نرمش قهرمانانه» نشان‌دهنده آن است که ایران در عین اقتدار حاضر به تعامل با جهان است و این موضوع همواره باید مد نظر باشد که در نرمش قهرمانانه نباید از منافع ملی، برنامه‌ هسته‌ای کوتاه بیاییم و از حقوق ملت چشم‌پوشی کنیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها